© 2014 Allpino Telekom
Site by Computer Help

O firmie

Firma Allpino Telekom rozpoczęła działalność w kwietniu 2008 roku. Nasza kadra pracownicza (inżynieryjna, kierownicza i wykonawcza) wywodząca się ze znanych polskich firm świadczących pokrewne usługi posiada bardzo bogate, ponad 10 letnie doświadczenie w świadczeniu usług dla wszystkich polskich operatorów telefonii komórkowej oraz nadawców radiowych i telewizyjnych.

Nasza działalność, jak i oferta skierowana jest głównie do operatorów i firm usługowych działających na rzecz w/w operatorów.
Posiadamy bogate doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technicznej w tym: projektów budowlanych, wykonawczych, technologicznych, elektrycznych (ponad 400 projektów), wykonywaniu inspekcji, przeglądów (ok. 1500 przeglądów), audytów i kontroli, a także odbiorów końcowych nowo pobudowanych obiektów wieżowo-masztowych (blisko 300 odbiorów).

Możemy poszczycić się doświadczeniem wykonywania prac remontowo budowlanych i instalacyjnych na ponad 700 stacjach bazowych wszystkich operatorów oraz wykonywaniem prac na najwyższych obiektach w Polsce (m.in. maszty telekomunikacyjne o wysokości powyżej 300m).

Wśród kontraktów, jakie wykonywały nasze ekipy wyróżnić można: budowy i remonty wież i masztów,  wymiany odciągów linowych na masztach i prace konserwacyjne, przeglądy, opinie i analizy techniczne, audyty i ekspertyzy. Instalacje i modernizacje antenowe, tak dla operatorów telefonii komórkowej, jak i dla nadawców radiowych i telewizyjnych, Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej i dla Służb Wojskowych. Od blisko czterech lat obsługujemy maszty wiatrowe rurowe i kratownicowe w zakresie budów, demontaży oraz instalacji, wymiany i deinstalacji urządzeń pomiarowych.
Przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej wykonywaliśmy instalacje pomiaru czystości powietrza na masztach w ramach programów unijnych.

Dzięki dobrej organizacji pracy, miłej i fachowej obsłudze a także nowoczesnemu zarządzaniu możemy podjąć się niemal każdego zadania, zapewniając jednocześnie maksymalne zadowolenie klienta.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

joomla компоненты

/